Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, iż istnieje możliwość otrzymywania faktury w formie elektronicznej, zawierającej te same dane co faktura papierowa.

Aby aktywować e-Fakturę należy odwiedzić naszą stronę www.woz.pl i wypełnić formularz (znajdujący się poniżej) lub wypełniając druk: Akceptacja wystawiania i przesyłania Faktur, Korekt Faktur oraz Duplikatów Faktur w Formie Elektronicznej przez Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o. w Goleniowie dostępny na stronie www.woz.pl i dostarczając go do nas :

  1. mailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. pocztą na adres:

    Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o.
    ul. I Brygady Legionów 8-10
    72-100 Goleniów

  3. osobiście w siedzibie Spółki bądź w naszych Oddziałach Terenowych

Zastąp papierowy rachunek e-Fakturą (fakturą elektroniczną)

Proszę uzupełnić poniższy formularz celem aktywacji e-faktury. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Odbiorców.

Regulamin przesyłania faktur VAT w formie elektronicznej

Formularz e-faktura

Wyrażam zgodę na wystawianie i przesyłanie drogą elektroniczną faktur (e-faktur) do systemu e-faktur za usługi świadczone przez Dostawcę Usług, na podstawie zawartej Umowy o świadczenie Usług. Informacja o wystawieniu elektronicznej faktury będzie każdorazowo przesyłana przez Dostawcę Usług na adres e-mail wskazany w niniejszym formularzu.

  Odśwież Captcha  
 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin_efaktura.pdf)Regulamin_efaktura.pdf[ ]